Dwie firmy złożyły oferty w przetargu na odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy Lubawka. Wybrany wykonawca ma świadczyć usługę przez 8 miesięcy, od 1 maja do 31 grudnia 2019 roku.
Gmina n realizację usługi chciała przeznaczyć 480 tys. zł. Lubawski Sanikom zaproponował 509 776 zł. COM-D z Jawora za wykonanie usługi oczekuje prawie 598 tys. zł. Oprócz odbioru odpadów Sanikom zadeklarował przeprowadzenie trzech akcji promocyjnych, 7 akcji odbioru odpadów wielkogabarytowych (COM-D nie planował takich akcji) oraz większą od konkurenta częstotliwość otwarcia PSZOK-u.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze