Reklama

Przetarg na odbiór lubawskich śmieci

Dwie oferty złożone zostały w przetargu na odbiór odpadów komunalnych z gminy Lubawka. Oferty są niewiele wyższe od planów samorządowców.

 

Za odbiór w przyszłym roku odpadów gminy Lubawka chciała zapłacić 906 tys. zł. Lubawski Sanikom za świadczenie tej usługi zaproponował niewiele ponad 1 mln zł, dodatkowo zadeklarował organizację trzech akcji promujących selektywną zbiórkę odpadów, cztery akcje zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Drugą ofertę złożyło przedsiębiorstwo COM-D z Jawora, które zaproponowało niewiele ponad 1,3 mln zł. W tej ofercie nie ma informacji o dodatkowych akcjach.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama