Dwie oferty złożone zostały w przetargu na odbiór odpadów komunalnych z gminy Lubawka. Oferty są niewiele wyższe od planów samorządowców.
Za odbiór w przyszłym roku odpadów gminy Lubawka chciała zapłacić 906 tys. zł. Lubawski Sanikom za świadczenie tej usługi zaproponował niewiele ponad 1 mln zł, dodatkowo zadeklarował organizację trzech akcji promujących selektywną zbiórkę odpadów, cztery akcje zbiórki odpadów wielkogabarytowych. Drugą ofertę złożyło przedsiębiorstwo COM-D z Jawora, które zaproponowało niewiele ponad 1,3 mln zł. W tej ofercie nie ma informacji o dodatkowych akcjach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze