Prawie 250 osób uczestniczyło w dzisiejszym (piątek, 2 maja) koncercie ?Akustik Trio? w Domu Kultury w Lubawce.
Tłum widzów do lubawskiej placówki ściągnęła Renata Przemyk, która z dwoma muzykami zaproponowała zabawę dźwiękami.
Koncertu wysłuchali mieszkańcy powiatu oraz spora grupa gości z bardziej odległych miejscowości.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze