Reklama

Mężczyzna musiał opuścić mieszkanie po znęcaniu się nad żoną - skutki przemocy domowej

71-letni mężczyzna musiał opuścić mieszkanie zajmowane z 54-latką. To jeden ze skutków znęcania się nad żoną.

W sobotę (20 lipca) policjanci wezwani zostali do Marciszowa, do zdarzenia związanego z przemocą domową. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna miał zaatakować żonę przed jednym ze sklepów. Kobieta trafiła do szpitala na obserwację. Mężczyzną zajęli się policjanci. Miał ponad 2 promile alkoholu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut znęcania się nad żoną. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Zastosowano wobec niego dozór policyjny. Mężczyzna ma również zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Dodatkowo musiał opuścić wspólne mieszkanie.
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: policja Kamienna Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama