W czwartek (16 kwietnia) policjanci kontrolowali prędkość pojazdów jadących przez Jarkowice. Jeden z motocyklistów przekroczył dozwolony limit o 65 km/h. Wymierzona kara jest dotkliwa.
Motocyklem jechał 34-latek z Jeleniej Góry. Za złamanie przepisów ukarany został mandatem w wysokości 2 tys. zł i 14 punktami karnymi. Motocyklista stracił również prawo jazdy na 3 miesiące.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze