Reklama

Przejście pomiędzy Ks. Bolka i Krzeszowską - stanowisko Urzędu Miasta

W związku z pojawiającymi się uwagami ze strony mieszkańców, dotyczącymi zagospodarowania ścieżki łączącej ulice Księcia Bolka i Krzeszowską, a także realizując systematycznie najbardziej potrzebne inwestycje w mieście, informujemy, że widzimy konieczność utwardzenia tego traktu pieszego i zagospodarowania terenu wokół niego. Realizacja tego zadania rozpocznie się najprawdopodobniej wiosną bieżącego roku. 


Odpowiadając również na przekazywane za pośrednictwem mediów pytania, informujemy, że prace nad zagospodarowaniem wspomnianej przestrzeni publicznej nie mogły być prowadzone w ramach dokonanej ostatnio przebudowy ul. Księcia Bolka, ze względu na to, że była ona realizowana z środków Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego, przeznaczonych na likwidację skutków ostatniej powodzi, a w tym przypadku konkretnie, na remont tylko i wyłącznie ul. Księcia Bolka, stąd niemożliwe było rozszerzenie prac o kolejne elementy.

Informacja z uwagami i pytaniami do burmistrza dostępna jest tutaj

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama