Kilka lat temu wyremontowane zostały schody prowadzące z Zalewu do ul. Księcia Bolka I. Utworzono też skrót między Księcia Bolka I a Krzeszowską. Brakuje jednak połączenia tych dwóch odcinków przejściem dla pieszych.
Osoby wracające do domu i skracające sobie drogę odnowionymi schodami wychodzą na ul. Księcia Bolka I w miejscu gdzie chodnik od jezdni dzieli pas zieleni. Jak widać na zdjęciach piesi rozchodzili już zieleń i najprawdopodobniej przechodzą w tym miejscu przez jezdnię i kontynuują swoją drogę łącznikiem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze