Dzisiaj (poniedziałek, 2 grudnia) około godziny 12 awarii uległa sygnalizacja świetlna i dźwiękowa na przejeździe kolejowym w Dębrzniku. Ruchem kierowali policjanci.
Sygnalizacja przez kilkadziesiąt minut nadawała czerwone światło oraz dźwięk ostrzegający o zbliżającym się pociągu. Zdenerwowani kierowcy, nie widząc pociągu, przejeżdżali przez przejazd. Inni czekali na pociąg. Momentami tworzyły się zatory na drodze. Na miejscu pojawili się zaalarmowani policjanci, którzy pokierowali ruchem.
Po kilkudziesięciu minutach na miejsce dojechali pracownicy kolei, którzy sygnalizację wyłączyli.
Jak informują internauci jest to kolejna awaria sygnalizacji w tym miejscu w ostatnich dniach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze