Jak informuje kamiennogórskie starostwo, w poniedziałek i wtorek (8 i 9 września) zamknięty będzie przejazd kolejowy w Marciszowie.
Tym razem chodzi o przejazd w ciągu ul. Nadrzecznej. Jest to dojazd m.in. do wodociągów w Marciszowie. Jedyny możliwy objazd to boczna droga przez Dębrznik.
Zamknięcie przejazdu związane jest z remontem linii kolejowej Jelenia Góra - Wałbrzych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze