Reprezentacja sołectwa Przedwojów bierze udział w dożynkach prezydenckich w Warszawie. Przedwojów reprezentuje województwo dolnośląskie.
Wczoraj, w obecności małżonki prezydenta Agaty Kornhauser- Dudy, rozstrzygnięty został konkurs na wieniec dożynkowy.
Pierwsze miejsce zajął wieniec przygotowany przez województwo mazowieckie, drugie opolskie, trzecie podlaskie. Wyróżnienia przyznane zostały dla grup z województw: lubuskiego, małopolskiego i wielkopolskiego.

źródło: prezydent.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze