Dzisiaj (piątek, 7 września) na rynku w Lubawce odbyło się Narodowe czytanie.
Kilkanaście osób, na ustawionej przy ścianie ratusza scenie, czytało fragmenty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego.
Narodowe czytanie to ogólnopolska akcja organizowana pod patronatem pary prezydenckiej. Co roku odczytywane są fragmenty jednego z dzieł polskiej literatury. Uczestnicy akcji mogą również przybić na swoich egzemplarzach książki pamiątkową pieczęć.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze