Dzisiaj (środa, 13 lutego) w Przedszkolu nr 2 w Kamiennej Górze odbył się wielki bal przebierańców.
Dzieci bawiły się w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1. Od rana wodzirej organizował zabawy dla młodszych grup. Przed południem zabawę rozpoczęły starsze dzieci.
Wśród uczestników zabawy pojawili się policjanci, polscy i czescy, księżniczki, lekarze, piraci, postaci z bajek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze