Dzisiaj (piątek, 11 maja) odbyła się II Olimpiada Sportowa Przedszkolaków gminy Kamienna Góra. Prawie 200 małych sportowców spotkało się w sali gimnastycznej szkoły w Krzeszowie.
W olimpiadzie udział wzięło dziewięć drużyn reprezentujących przedszkola i oddziały przedszkolne z terenu gminy Kamienna Góra. Dla dzieci w wieku 3-4 lata organizatorzy przygotowali cztery konkurencje, 5-6-latkowie rywalizowali w pięciu konkurencjach. Wszystkie zadania wymagały od dzieci sprawności fizycznej i koordynacji. Dzieci pokonywały slalom, rzucały woreczkami, skakały z piłkami. Wykonanie zadań nie było punktowane. Wszystkie grupy zwyciężyły. Każda otrzymała dyplom, puchar i nagrody. Każde dziecko nagrodzone zostało medalem.
Olimpiada odbyła się w ramach Fit Festivalu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze