Reklama

Przedszkolne śpiewanie

Dzisiaj (piątek, 13 grudnia) w świetlicy w Szarocinie odbył się I Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolnej "Przedszkolne Nutki".


Celem festiwalu była prezentacja utworów przygotowanych przez dzieci, jak również integracja przedszkolaków całej Gminy. Inicjatorką zabawy była Izabela Zarzycka wychowawczyni oddziału przedszkolnego w szkole w Szarocinie.

Pierwsze miejsce w kategorii indywidualnej prezentacji zajęła Wiktoria Potrawska z Szarocina, zaś pierwsze miejsce w kategorii piosenki grupowej zajęło przedszkole z Krzeszowa. Wszystkie dzieci za fantastyczne wykonania piosenek  zostały nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami.

Patronat nad festiwalem objął wójt Stanisław Szmajdziński. Dyrektor, nauczycielka oraz przedszkolaki serdecznie dziękujemy ks. proboszczowi Czesławowi Barczewskiemu, Nadleśnictwu Kamienna Góra, Światowi "Lnu" Kamienna Góra, Bankowi Spółdzielczemu w Kamiennej Górze, radnej Józefie Rekieć i Stowarzyszeniu "Dolina Żywicy" za pomoc w organizacji Festiwalu. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama