Dzieci z grupy Muchomorki z lubawskiego przedszkola przy ul. Szymrychowskiej uczyły się dzisiaj (środa, 26 marca) konstruowania tradycyjnych palm wielkanocnych.
Cała grupa przyjechała dzisiaj do Domu Kultury w Chełmsku Śląskim. Dzieci przywiozły wykonane wcześniej kwiaty i zebrane zielone ozdoby. Wspólnie z Danutą Suchwałko grupa przygotowała własną palmę, która weźmie udział w konkursie zorganizowanym w Chełmsku Śląskim.
Dzieci miały również okazję do pokolorowanie kontury palmy wielkanocnej i wycięcie jej z kartki papieru.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze