W sobotę (16 czerwca) Przedszkole Publiczne Nr 2 zorganizowało dla swoich wychowanków i ich rodzin wycieczkę do Ciechanowic.
Wycieczka obfitowała w atrakcje, odbyły się gry, zabawy, konkursy dla wszystkich uczestników. Zorganizowano zwiedzanie ogrodów pałacu w Ciechanowicach i spacer Górą Parkową.
Przedszkole składa serdecznie podziękowanie wszystkim uczestnikom oraz osobom i instytucjom wspomagającym organizację: Urzędowi Gminy Marciszów i Sołectwu Ciechanowice, które udostępniły plac zabaw, właścicielowi i zarządcy pałacu w Ciechanowicach za możliwość poznania wspaniałego zabytku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze