Dzisiaj (piątek, 24 maja) kolejna grupa przedszkolaków odwiedziła kamiennogórskich policjantów.
Dzieci mogły zobaczyć jak pracują mundurowi, zwiedzić komendę, również miejsca dla zazwyczaj niedostępne. Policjanci opowiadali o swojej pracy, przypomnieli również zasady pozwalające na bezpieczne spędzania czasu w domu, przedszkolu i na ulicy.

fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze