W pałacyku przy ulicy Fornalskiej w Kamiennej Górze odbył się seans filmowy. W nieużywanych pomieszczeniach zobaczyć można było chilijski obraz - Machuca.

Już jutro (niedziela, 23 lutego) ostatni seans filmowy w ramach projektu Kino na każdym rogu! Prezentacja odbędzie się w Kawiarni-Galerii Lotos. Widzowie zobaczą dwa filmy: ?Leon i Barbara? oraz ?W przestrzeni niebiańskiej?.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze