Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 19 listopada) w grze terenowej "ZAŻYWASZ - PRZEGRYWASZ!!!". Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Integracja - szansą na szkołę bez lęku i obaw", który realizowany jest w szkole.
Gimnazjaliści musieli przygotować plakat promujący zdrowy styl życia. Reprezentacje klas pokonywały również sieci symbolizujące pokusy otaczające uczniów. Podczas kolejnych zadań uczniowie ustalali gdzie można uzyskać pomoc w przypadku uzależnienia. Młodzież odwiedziła Muzeum Tkactwa i Centrum Kultury. W obu instytucjach czekał na uczniów rebus oraz puzzle.
Pierwsze miejsce zajęła klasa IIIb, drugie miejsce klasa IIId, a trzecie klasa Ic.
Realizację gry i cały projekt profilaktyczny w szkole koordynują: Lucyna Krupa i Anna Myjak.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze