Reklama

Przeciw uzależnieniom

Uczniowie Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 19 listopada) w grze terenowej "ZAŻYWASZ - PRZEGRYWASZ!!!". Zajęcia odbyły się w ramach projektu "Integracja - szansą na szkołę bez lęku i obaw", który realizowany jest w szkole.


Gimnazjaliści musieli przygotować plakat promujący zdrowy styl życia. Reprezentacje klas pokonywały również sieci symbolizujące pokusy otaczające uczniów. Podczas kolejnych zadań uczniowie ustalali gdzie można uzyskać pomoc w przypadku uzależnienia. Młodzież odwiedziła Muzeum Tkactwa i Centrum Kultury. W obu instytucjach czekał na uczniów rebus oraz puzzle.

Pierwsze miejsce zajęła klasa IIIb, drugie miejsce klasa IIId, a trzecie klasa Ic.

Realizację gry i cały projekt profilaktyczny w szkole koordynują: Lucyna Krupa i Anna Myjak.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama