Reklama

Przeciw aborcji

Na Rondzie Niepodległości w Kamiennej Górze odbyła się dzisiaj (środa, 21 marca) pikieta przeciwników aborcji.

 

Przez godzinę grupa mieszkańców Wałbrzycha wspierających fundację PRO - Prawo do życia pikietowała przy obelisku upamiętniającym rocznicę pontyfikatu papieża Jana Pawła II. Grupka stała z banerem. Z megafonu płynęły hasła zachęcające do walki o prawo do życia.

Przechodzący i przejeżdżający mieszkańcy reagowali na pikietujących różnie. W większości obojętnie.

Pikieta trwała około godziny. Organizatorzy potwierdzają, że była to ich pierwsza na terenie Kamiennej Góry taka inicjatywy. Wcześniej pikietowali w innych miastach. Niewykluczone, że zorganizują w przyszłości podobne akcje.

Reklama

Pikieta została oficjalnie zgłoszona. W pobliżu znajdowało się kilka patroli policji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama