Mimo bardzo trudnych warunków atmosferycznych grupa biegaczy zmierzyła się dzisiaj (niedziela, 8 lutego) z trasą biegu Zdobywca Góry Parkowej.
Grupa wyruszyła o 10:00 ze stadionu przy ulicy Słowackiego. Pierwszą pętle przebiegła przez kamiennogórskie podziemia. Chętni wyruszyli na trasę na drugą, trzecią, a nawet czwartą pętle. Łącznie najwytrwalsi przebiegli ponad 21 kilometrów.

Warunki atmosferyczne nie sprzyjały. Momentami padał gęsty śnieg. Na podbiegach był lód.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze