W czwartkową noc na terenie powiatu kamiennogórskiego zatrzymanych zostało dwóch kierujących, którzy złamali sądowe zakazy prowadzenia pojazdów.
Jako pierwszy uwagę policjantów zwrócił 25-latek. Mężczyzna niepewnie prowadził samochód. Jak się okazało, młody mieszkaniec gminy Kamienna Góra miał orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.
Kilka godzin później uwagę policjantów zwrócił pojazd z niepełnym oświetleniem. Za kierownicą siedział 25-latek z Kazachstanu, który miał zakaz prowadzenia pojazdów.
Obu mężczyznom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze