Reklama

Prowadził pod wpływem narkotyków

W poniedziałek (18 marca) policjanci z Lubawki zwrócili uwagę na osobowego opla jadącego ulicami Lubawki.

 

Kierowca też zauważył patrol. Skręcił w boczną drogę i zatrzymał samochód na parkingu. Rozpoczynając kontrolę policjanci zauważyli, że szyby w samochodzie są zaparowane, a z wnętrza wydobywa się zapach dymu i środków odurzających.

Samochodem jechało dwóch mężczyzn. Za kierownicą siedział 42-letnie mieszkaniec gminy Lubawka. Pasażerem był 33-latek z gminy Lubawka. Kierowca przyznał, że palił marihuanę. Badanie testerem to potwierdziło. Dodatkowo mężczyźnie pobrano krew do badania.

Za prowadzenie samochodu pod wpływem narkotyków grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama