Reklama

Protest w deszczu - galeria zdjęć, wideo

Około 100 osób brało udział w dzisiejszej (piątek, 30 października) manifestacji na ulicach Kamiennej Góry. To kolejny protest wywołany wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego ograniczającym możliwość legalnej aborcji.

 

Uczestnicy spotkali się pod ratuszem, w asyście policji przeszli ul. Waryńskiego i Sienkiewicza pod starostwo. Następnie ul. Broniewskiego wrócili pod ratusz i przeszli Żeromskiego pod biuro poselskie Marzeny Machałek. Podczas kolejnych przystanków odśpiewywana była piosenka ułożona na dzisiejszy protest. Zabrzmiał również hymn.

Przed rozpoczęciem protestu policjanci zablokowali wjazd samochodów do centrum miasta. Nie można było wjechać na tzw. małą obwodnicę czyli ul. Spacerową, Al. Wojska Polskiego. Podczas manifestacji policjanci legitymowali uczestników.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama