W całej Polsce trwa akcja protestacyjna diagnostów ze stacji diagnostycznych. Od godziny 12 do 15 w protestujących stacjach nie są wykonywane okresowe badania pojazdów.
Do akcji przyłączyli się diagności z Kamiennej Góry.
Protest dotyczy wysokości opłaty za wykonywane badania. Stawka nie zmieniła się od 18 lat, cały czas to 98 zł. Diagności chcą podwyższenia opłaty do 188,50 zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze