Dzisiaj (środa, 13 sierpnia) we Wrocławiu wręczone zostały promesy na usuwanie skutków powodzi.
Promesy otrzymało 57 dolnośląskich samorządów: 12 powiatów i 45 gmin. Największą kwotę otrzymało kamiennogórskie starostwo - 5 mln zł - na remont ul. Kościuszki w Kamiennej Górze. Lubawka otrzymał 65 tys. zł na prace w Starej Białce. Marciszów ma 250 tys. zł na remont drogi w Ciechanowicach (100% kosztów). Miasto Kamienna Góra otrzymało 300 tys. zł (80% kosztów) na drugi etap remontu ul. Małej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze