Bożena Kończak, zastępca burmistrza Lubawki, odebrała promesę samorządu Województwa Dolnośląskiego na dofinansowanie budowy świetlicy wiejskiej w Opawie oraz zagospodarowanie terenu wokół budynku.
Z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Lubawka otrzyma na budowę świetlicy 500 tys zł. Pieniądze pozwolą na budowę pierwszej nowoczesnej świetlicy wiejskiej na terenie gminy Lubawka.
Promesy wręczone zostały wczoraj (piątek, 1 lutego) w Złotym Stoku.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze