Radni Kamiennej Góry przyjęli dzisiaj (piątek, 10 lutego) projekt dostosowania sieci szkół do zreformowanego systemu oświaty.
Zgodnie z zapowiedziami w mieście mają pozostać dwie szkoły podstawowe z obwodami takimi jak w tej chwili. Istniejące gimnazja będą przez dwa lata wygaszane.
Za przyjęciem takiego projektu zagłosowało 18 radnych, 2 było przeciwko (Celina Róg, Janusz Chodasewicz), 1 wstrzymał się od głosu (Jacek Bruździak).
Projekt trafi teraz do akceptacji do kuratorium oświaty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze