Believe wystąpił w Kamiennej Górze. Kamiennogórskie Centrum Kultury zaprosiło w piątkowy wieczór (16 marca 2018) wielbicieli progresywnego rocka do auli liceum.
Grupa wystąpiła w ramach trasy koncertowej Seven Widows Tour, promującej jej najnowszy krążek. Kamiennogórskiej publiczności wyraźnie spodobał się klimat zbudowany przez grupę, tym bardziej, że rockowe brzmienie okraszone zostało dźwiękami skrzypiec w wykonaniu japońskiej skrzypaczki Satomi. Towarzysząca członkom zespołu Satomi zwracała uwagę nie tylko muzycznym talentem, ale i urodą. Okazało się, że zespół po raz pierwszy w karierze zagrał w licealnej auli, jak również po raz pierwszy obdarowany został kwiatami. Były to białe róże.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze