Reklama

Próbował przekupić

W czwartek (2 maja) 47-letni mieszkaniec okolic Warszawy próbował przekupić policjantów z Referatu Ruchu Drogowego kamiennogórskiej komendy.

 

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 5 w Dębrzniku. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna przewozi więcej osób niż dopuszcza homologacja jego pojazdu. Za odstąpienie od czynności mężczyzna zaproponował policjantom 100 zł. Kierowca został zatrzymany. Policjanci Wydziału Kryminalnego postawili mu zarzut udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom Policji za odstąpienie od czynności służbowych, do którego się przyznał. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności. Już został ukarany za przewożenie zbyt wielu osób.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama