Nie kończą się problemy z tankowaniem samochodów na stacjach paliw na terenie powiatu.
Aktualizacja 27.02.2002.
Internauci informują o trwających problemach na stacjach paliw. Na Orlenie tankować można tylko do baków i tylko ograniczoną ilość paliwa. W Lubawce nie ma oleju napędowego. W Krzeszowie nie ma żadnego paliwa.

Oryginalna informacja
Przy części stacji ustawiają się długie kolejki samochodów. Ich długość zależy od godziny oraz dostępności paliw. Na części stacji nie ma już oleju napędowego i benzyny 95. Zaczyna brakować, dużo droższej, benzyny 98. Na części stacji nie ma już nawet tego paliwa. Cały czas realizowane są dostawy, sprzedaż wznawiana jest po uzupełnieniu zapasów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze