Internauci informują o pojawiających się dzisiaj (sobota, 9 marca) problemach z płatnościami kartami. Część użytkowników pozbawiona została również łączności komórkowej.
W części sklepów na terenie Kamiennej Góry i Lubawki nie działają dzisiaj terminale płatnicze. Za zakupy można zapłacić tylko gotówką.
Problemy zgłaszają również użytkownicy niektórych telefonów komórkowych. Ich aparaty straciły zasięg lub przełączyły się na nadajniki czeskich operatorów i pracują w roamingu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze