Reklama

Problem ze śmieciami - Twoja powiatowa

Od jednego z internautów otrzymaliśmy zdjęcia wykonane podczas weekendu nad Bukówką.

- Po raz kolejny przyjechaliśmy z rodziną nad zalew bukówka, To, co zastaliśmy tydzień temu to był syf, ale to co zastaliśmy tym razem, to już jest żenada. Czy gmina naprawdę płaci komuś za nic nie robienie? Ścieżka zarośnięta i zasyfiona, wiata biesiadna syf, wszędzie śmieci brak słów, a tak jest to miejsce reklamowane - pisze autor zdjęć.

Jak informowaliśmy, w środę otwarte zostały oferty złożone w przetargu, w którym wyłoniona ma zostać firma zajmująca się czystością na Bukówce. Zobaczymy czy zwycięzca przetargu rozwiąże problem stanu tego terenu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama