Zdjęcie prezentuje wejście do budynku, obok drogi, która została niedawno "wyremontowana". Moje pytanie.. jak do tego budynku mają wejść starsi ludzie, którzy tam mieszkają? Może KTOŚ się tym zainteresuje? Z "pozdrowieniami" dla Radnych zajmującymi się sprawą "drogi"
Maila o takiej treści otrzymaliśmy od jednego z Internautów. Zdjęcia wykonane zostały przy ul. Kamiennogórskiej w Chełmsku Śląskim, która w zeszłym roku została wyremontowana. Jak widać zmienił się poziom drogi i teraz wejście do budynku jest znacznie wyżej.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze