Piłkarze Orła Lubawka podejmowali dzisiaj (niedziela, 17 maja) Orła Wojcieszów. Mecz rozstrzygnął się między 61 a 64 minutą.
W bramce lubawskiego Orła zagrali dzisiaj zawodnicy z drużyny juniorów. Pierwszą bramkę zdobyli goście w 28 minucie. Gospodarze odpowiedzieli w 36 minucie celnym strzałem Schabińskiego.
Druga połowa meczu była wyrównana. W 61 minucie po ziemi strzelił Dominik Skorupa. Bramkarz Orła podbił piłkę, która uderzyła o poprzeczkę i przekroczył linię. W 64 minucie wynik podwyższył Dominik Skorupa (zbieżność nazwisk). Lubawscy piłkarze do końca próbowali poprawić wynik. W 77 minucie rzut wolny wykonywał Piotr Gleb. Bramkarz gości niefortunną interwencją skierował piłkę do bramki. W 79 minucie D. Skorupa trafił w poprzeczkę. Lubawscy piłkarze nadal atakowali, ale nie zdołali wyrównać.
Orzeł Lubawka : Orzeł Wojcieszów ? 2:3 (1:1)
Skład Orła Lubawka: Mateusz Czerwiński (45" Fabian Święs), Piotr Szuster, Adam Lech, Patryk Gucwa, Krystian Adamowicz, Krzysztof Musiał, Kacper Schabiński, Krzysztof Kucharski, Michał Meuszyński, Łukasz Wincza (73" Robert Herbut), Piotr Gleb.
Skład Orła Wojcieszów: Mateusz Sokołowski, Sławomir Maciejczyk, Mariusz Larysz, Adrian Łuszczak, Michał Dumicz, Jarosław Matwiejczyk, Dominik Skorupa, Dominik Skorupa, Szymon Jesionka (70" Patryk Ślusarczyk), Dawid Pikta (52" Szymon Dękaś), Marcin Sporny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze