Kierowca z Jeleniej Góry próbował przekupić kamiennogórskich policjantów. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Mężczyzna zatrzymany został na terenie gminy Marciszów do kontroli drogowej w związku z popełnionym wykroczeniem. 62-latek wręczył policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Policjanci poinformowali go, że popełnia przestępstwo. Mężczyzna usłyszał zarzut udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom Policji za odstąpienie od czynności służbowych. Do takiego zarzutu się przyznał.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze