Policjanci wczoraj (poniedziałek, 1 kwietnia) nie żartowali. Na drogach powiatu kamiennogórskiego prowadzili akcję "Prędkość".
Podczas służby policjanci skupili się na osobach przekraczających dozwoloną prędkość. Sprawdzali również trzeźwość kierowców i wymagane dokumenty. Podczas akcji skontrolowanych zostało 46 kierowców. 30 interwencji podjętych zostało w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Policjanci nałożyli 23 mandaty.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze