Prezydent Rzeczypospolitej Bronisław Komorowski już w poniedziałek będzie gościł w Jeleniej Górze.
Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Podczas spotkania omawiany będzie temat: "Dzięki funduszom unijnym ? Dolnośląskie w górę". Dyskusję, podczas której podsumowany ma być Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013 oraz przedstawiona będzie koncepcję podziału nowych środków unijnych na najbliższe 7 lat, poprowadzi marszałek województwa Rafał Jurkowlaniec.
Swój przyjazd zapowiada również wicemarszałek Jerzy Łużniak i członek Zarządu Jerzy Tutaj.
Wcześniej przedstawiciele województwa wraz z Prezydentem Bronisławem Komorowskim otworzą most w Brzegu Dolny, (godzina 11:20).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze