Reklama

Prezydent w Jeleniej

Prezydent Rzeczypospolitej Bronisław Komorowski już w poniedziałek będzie gościł w Jeleniej Górze.

 

Spotkanie odbędzie się o godzinie 15:00 w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Podczas spotkania omawiany będzie temat: "Dzięki funduszom unijnym ? Dolnośląskie w górę". Dyskusję, podczas której podsumowany ma być Regionalny Program Operacyjny na lata 2007-2013 oraz przedstawiona będzie koncepcję podziału nowych środków unijnych na najbliższe 7 lat, poprowadzi marszałek województwa Rafał Jurkowlaniec.

Swój przyjazd zapowiada również wicemarszałek Jerzy Łużniak i członek Zarządu Jerzy Tutaj.

Reklama

Wcześniej przedstawiciele województwa wraz z Prezydentem Bronisławem Komorowskim otworzą most w Brzegu Dolny, (godzina 11:20).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama