Reklama

Prezent na Nowy Rok

Radni Marciszowa rozważali dzisiaj (poniedziałek, 30 grudnia) podwyższenie wynagrodzenia wójta.

 

Projekt uchwały zakładał ustalenie wynagrodzenia zasadniczego wójta na poziomie 4700 zł, dodatek funkcyjny 1900 zł, dodatek specjalny (40%) 2640 zł oraz dodatek za wysługę lat 458 zł. Łącznie to ?9 698? zł brutto, które wójt Wiesław Cepielik zarabiać będzie od 1 stycznia 2020 roku.

Radni przyjęli taką propozycję. Za zagłosowało 12 radnych, troje było przeciwko (Dawid Chęciński, Marcin Frasunek i Marta Suhak-Ogłaza). M. Suhak-Ogłaza tłumaczyła, że na podwyżkę wynagrodzenia wójta jest za wcześnie. Najpierw do budżetu gminy powinny wpływać pieniądze np. ze sprzedaży wody.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama