Mieszkańcy Jawiszowa kończą prace przy dożynkowym wieńcu.
Grupa mieszkańców pracuje przy domu sołtysa. W altance, na specjalnej podstawie, na której wieniec będzie przenoszony, powstała już główna konstrukcja wieńca. Trwają prace przy wykończeniu i ozdobach.
Wieniec musi być gotowy na niedzielę. W południe zaprezentowany zostanie w Krzeszowie podczas parafialnych dożynek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze