Często piszemy o przypadkach kradzieży dokonywanych metodą "na wnuczka", tym razem babcię okradł jej rzeczywisty wnuczek.
Do zdarzenia doszło w Lubawce. Babcia, 78-letnia mieszkanka Lubawki, zgłosiła policji kradzież kilku tysięcy złotych ukrytych w mieszkaniu. Policjanci ustalili, że sprawcą był wnuczek kobiety, 27-letni mieszkaniec Lubawki. Okazało się, że z pieniędzmi poszedł do jednego z salonów gier, zdążył już przegrać znaczną część pieniędzy.
Zatrzymany przyznał się do zarzutu kradzieży. Wcześniej był już karany.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze