Kolejny kierowca zatrzymany w Kamiennej Górze miał pozytywny wynik badania narkotesterem.
Tym razem kierowca volkswagena passata bez problemu zatrzymał się do kontroli. Narkotester wykazał w jego organizmie obecność narkotyków. Wynik musi zostać potwierdzony poprzez badanie krwi. Kierowcą passata był 24-letni mieszkaniec gminy Marciszów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze