Już dzisiaj (piątek, 14 lutego) na kamiennogórskim rynku będzie można otrzymać plakat patriotyczny. To początek ogólnopolskiej kampanii społecznej "Kocham Polskę".
Kampanię prowadzą działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Na kamiennogórskim rynku pojawią się dzisiaj o godzinie 14.00.
Organizatorzy akcji chcą pokazać, że patriotyzm to nie tylko pamięć o poległych i o doznanych krzywdach. Patriotyzm musi się również opierać o promocję pozytywnych postaw, posiadać w sobie olbrzymi ładunek narodowej dumy, radości i optymizmu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze