Od poniedziałku w Chełmsku Śląskim przebywają trzy, pochodzące z egzotycznych dla nas krajów, studentki. Dzisiaj kończą wizytę.
Studentki przyjechały w ramach międzynarodowej wymiany, w której uczestniczą uczelnie ze 143 krajów. Podczas zajęć prowadzonych w chełmskiej szkole dziewczęta prezentowały kulturę i tradycję swoich państw. Gospodarze zaprezentowali miejscowe tradycje i atrakcje turystyczne.

Dzisiaj, podczas pożegnalnego spotkania w szkole, zaprezentowane zostały utwory, zarówno poważne jak i ludowe, które kojarzą się z Polską. Wystąpił chór szkolny i zespół Zgoda.
Studentki-wolontariuszki przyjechały z Brazylii, Hong Kongu i Egiptu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze