Reklama

Poznają świat

Od poniedziałku w Chełmsku Śląskim przebywają trzy, pochodzące z egzotycznych dla nas krajów, studentki. Dzisiaj kończą wizytę.



Studentki przyjechały w ramach międzynarodowej wymiany, w której uczestniczą uczelnie ze 143 krajów. Podczas zajęć prowadzonych w chełmskiej szkole dziewczęta prezentowały kulturę i tradycję swoich państw. Gospodarze zaprezentowali miejscowe tradycje i atrakcje turystyczne.



Dzisiaj, podczas pożegnalnego spotkania w szkole, zaprezentowane zostały utwory, zarówno poważne jak i ludowe, które kojarzą się z Polską. Wystąpił chór szkolny i zespół Zgoda.

Studentki-wolontariuszki przyjechały z Brazylii, Hong Kongu i Egiptu.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama