5,8 taką średnią uzyskała najlepsza absolwentka Gimnazjum numer 1 w Kamiennej Górze Sandra Skrzypczak (3B). Uczennica zdobyła tytuł Prymusa Szkoły.
Uroczyste zakończenie rozpoznał Polonez zatańczony przez absolwenta. Wśród tańczących znalazł się też nauczyciel Rajmund Gądek.
Zakończenie roku klas trzecich było okazją do wręczenia wyróżnień i nagród dla najlepszych uczniów. Wielu startowało w konkursach zdobywając wysokie lokaty.
Najlepszymi sportowcami szkoły uznani zostali: Gabriela Całko i Kamil Sierosławski.
Gimnazjum opuściło 72 uczniów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze