W Szkole Podstawowej numer 2 w Kamiennej Górze odbyło się uroczyste pożegnanie szóstoklasistów.
Lidia Rukowicz, dyrektor szkoły, pogratulowała bardzo wysokiej średniej (25,2pkt) jaki osiągnęli uczniowie na Sprawdzianie Szóstoklasisty.
Uczniowie złożyli ślubowanie po czym otrzymali nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze