Reklama

Pożeganie starszaków

Dzisiaj (środa, 25 czerwca) w Przedszkolu nr 3 w Kamiennej Górze (ul. Papieża Jana Pawła II) odbyła się uroczystość pożegnania dzieci rozpoczynających naukę szkolną po wakacjach.


Przedszkole opuszcza 47 dzieci siedmio- i sześcioletnich z trzech grup przedszkolnych. W uroczystości brała udział cała społeczność przedszkolna oraz rodzice.

Imprezę rozpoczęła grupa Uszatków prezentując poloneza. W dalszej części dzieci z grup "Leśne Duszki", "Słoneczka" i "Uszatki" zaprezentowały program artystyczny związany z pożegnaniem przedszkola i wszystkich osób z personelu.

Grupy młodsze również pożegnały straszaków wierszem oraz drobnymi upominkami dla każdego absolwenta.

Po występie artystycznym dzieci starsze wraz z rodzicami i wychowawcami rozeszły się do sal, gdzie otrzymały dyplomy i płyty pamiątkowe z okresu pobytu w przedszkolu.

Tradycyjnie - jak co roku (o ile pozwala pogoda) - podsumowaniem uroczystości było wspólne grillowanie w ogrodzie przedszkolnym.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama