Grupa dzieci oraz młodzieży z Kamiennej Góry i okolic uczestniczy w kolonii letniej w Darłówku. Od samego początku wiele się działo! Już w pierwszym dniu kolonii mogliśmy przejść się piaszczystą plażą, poczuć przyjemny chłód wody i zobaczyć zachód słońca.
Nie wszyscy mogli to przeżyć, gdyż drugi autokar miał awarie obok największego w Polsce pomnika Jezusa Chrystusa koło Świebodzina, na szczęście nasz kamiennogórski przewoźnik PKS szybko zareagował i bezpiecznie przyjechaliśmy na miejsce, do naszego Ośrodka Wypoczynkowego "Diuna 2" w Darłówku, który mieści się 100 m od Morza Bałtyckiego.
Następnego dnia przywitała nas niesamowicie piękna pogoda, która trwa do teraz. Byliśmy na plaży, a wieczorem zobaczyliśmy jak jest w Darłówku, pochodziliśmy po mieście i bardzo nam się spodobało.
Trzeciego dnia pobytu nad morzem odbył się konkurs na najpiękniejszą rzeźbę z piasku, powstały niesamowite dzieła. Oglądaliśmy je i byliśmy pod wielkim wrażeniem.
Idąc brzegiem morza zobaczyliśmy interesującą konstrukcje, która bardzo nas zaciekawiła. Dwie grupy kolonistów zorganizowały "Koloniadę 2013", w której mogli pokazać swoje umiejętności sportowe.
W Darłówku odbywał się XVI Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych. Wielką frajdą było dla nas przejechanie się BTS-em, po specjalnie przygotowanym do tego poligonie. To było niesamowite uczucie! Wszyscy lubią adrenalinę wiec wspaniale się bawiliśmy w wojskowym pojeździe. Wieczorem przyszedł czas na upragnioną dyskotekę, wyszaleliśmy się na 102. Muzyka wprost zapraszała do tańca, te wakacyjne nuty nie pozwoliły nikomu bezczynnie stać w miejscu. Tak upłynęły kolejne dwa dni spędzone na kolonii. Teraz wiemy, że czeka na nas wiele przygód i nowych znajomości. Wszystko dobrze się zapowiada. Ładna pogoda, ciepła woda w morzu, wspaniałe warunki, wszystko jak w bajce...
Pozdrawiamy ze słonecznego Darłówka! ;)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze