Reklama

Pożary łąk

Ładna pogoda po zimie dla strażaków oznacza wyjazdy do palących się łąk i nieużytków. W tym roku ?sezon na łąki? zaczął się już w lutym.

Wczoraj (niedziela, 16 lutego) około 17:30 Straż Pożarna wezwana została do Raszowa. Mały płomień ugasił jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Kamiennej Góry. Według jednego z mieszkańców wcześniej w tym miejscu paliło się ognisko.

Kolejne wezwanie strażacy otrzymują codziennie. Dzisiaj (poniedziałek, 17 lutego) paliły się łąki między ulicą Jedwabną, a Towarową. Spłonął m.in. ul. Do akcji wysłane zostały dwa wozy PSP oraz ochotnicy z Janiszowa i Ptaszkowa gdzie stacjonują lekkie wozy mogące wjechać na łąkę.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama