Ładna pogoda po zimie dla strażaków oznacza wyjazdy do palących się łąk i nieużytków. W tym roku ?sezon na łąki? zaczął się już w lutym.
Wczoraj (niedziela, 16 lutego) około 17:30 Straż Pożarna wezwana została do Raszowa. Mały płomień ugasił jeden zastęp Państwowej Straży Pożarnej z Kamiennej Góry. Według jednego z mieszkańców wcześniej w tym miejscu paliło się ognisko.

Kolejne wezwanie strażacy otrzymują codziennie. Dzisiaj (poniedziałek, 17 lutego) paliły się łąki między ulicą Jedwabną, a Towarową. Spłonął m.in. ul. Do akcji wysłane zostały dwa wozy PSP oraz ochotnicy z Janiszowa i Ptaszkowa gdzie stacjonują lekkie wozy mogące wjechać na łąkę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze