W nocy z wtorku na środę (17/18 listopada) strażacy gasili pożar domku letniskowego w Paprotkach.
Pożar wybuchł około godziny 2 w nocy. Objął drewniany, piętrowy budynek letniskowy. Obiekt stał w zabudowie szeregowej. Silny wiatr mógł przenieść ogień na sąsiednie budynki.
W akcji uczestniczyli strażacy Z PSP Kamienna Góra i ochotnicy z jednostek z miejscowości wokół Paprotek. Drewniany budynek spłonął. Drugi został opalony. Nikt nie ucierpiał.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze